Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED informuje, że prowadzona jest rekrutacja uzupełniające na szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek/pielęgniarzy, które realizowane są w:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania kart zgłoszeń lub pobrania pliku karty zgłoszenia i po jej wypełnieniu przesłania pocztą na adres Organizatora. Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać załączniki:

• kserokopię prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,
  • oryginał zaświadczenia potwierdzającego przepracowanie w zawodzie pielęgniarki lub pielęgniarza okresu minimum 2 lat w okresie ostatnich 5 lat.

UWAGA !!! Na postępowanie kwalifikacyjne należy przynieść ze sobą do wglądu oryginały przesłanych kopii dokumentów oraz dowód osobisty.