Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED informuje, że prowadzona jest rekrutacja uzupełniające na szkolenia specjalizacyjne w dziedzinach:

PIELĘGNIARSTWA ANESTEZJOLOGICZNEGO I INTENSYWNEJ OPIEKI DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZ, realizowanych w:

PIELĘGNIARSTWA CHIRURGICZNEGO DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZ, realizowanej w:

PIELĘGNIARSTWA EPIDEMIOLOGICZNEGO DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZ i POŁOŻNYCH, realizowanej w:

PIELĘGNIARSTWA GERIATRYCZNEGO DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZ, realizowanej w:

PIELĘGNIARSTWA INTERNISTYCZNEGO DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY, realizowanych w:

PIELĘGNIARSTWA ONKOLOGICZNEGO DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZ, realizowanych w:

UWAGA !!!

W celu zapisania się na wyżej wymienione specjalizacje nie jest wymagane posiadanie konta w Systemie Monitorowania Kształcenia.

Rekrutacja odbywa się jedynie poprzez stronę Organizatora prowadzącego szkolenia poprzez kartę zgłoszenia on-line

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania kart zgłoszeń w wersji on-line wraz z wymaganymi załącznikami:

• kserokopią prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,
  • oryginałem/kserokopią zaświadczenia potwierdzającego przepracowanie w zawodzie pielęgniarki lub pielęgniarza okresu minimum 2 lat w okresie ostatnich 5 lat.

Zamiast zgłoszenia on-line można również pobrać kartę zgłoszenia w wersji pdf i po jej wypełnieniu w programie Adobe Acrobat Reader przesłania jako załącznika pocztą elektroniczną na adres Organizatora.

UWAGA !!!

W przypadku przesłania kopii dokumentów, podczas postępowania kwalifikacyjnego niezbędne będzie przedłożenie/okazanie do wglądu oryginałów przesłanych kopii dokumentów oraz oryginału dowodu osobistego.