• Teachmed - Szkolenia

  • Teachmed - Szkolenia

  • Teachmed - Szkolenia

Fundacja "PRZEMIJANIE" i Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED zapraszają na kurs specjalistyczny „Endoskopia” dla pielęgniarek/pielęgniarzy realizowany w GŁUCHOŁAZACH.

Rozpoczęcie kursu (postępowanie kwalifikacyjne i pierwsze zajęcia) zaplanowano na dzień 19 października 2019 r. o godz. 8.30 w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach przy ul. Karłowicza 40.

Szczegóły dotyczące kursu specjalistycznego dostępne są po kliknięciu na jego linku.

Warunkiem przystąpienia do kursu jest posiadanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.

UWAGA !!!

W celu przystąpienia do kursu specjalistycznego konieczne jest złożenie wniosku o zakwalifikowanie do kursu za pośrednictwem Systemu Monitorowania Kształcenia.

Aby możliwe było złożenie wniosku o zakwalifikowanie na kurs poprzez SMK, oprócz założenia konta użytkownika konieczne jest również posiadanie aktywnych uprawnień PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZA lub POŁOŻNEJ. Informacje na temat sposobu zakładania konta w SMK dostępne są na stronie internetowej Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych pod linkiem.

Prosimy również niezależnie od składania wniosków poprzez SMK o przesyłanie kart zgłoszeń bezpośrednio do Organizatora kursów specjalistycznych.

 

Warunki korzystania z witryny

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies zawarto w polityce prywatności.

Dane kontaktowe

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED
ul. Katowicka 39C lok 9 (II piętro)
45-061 Opole
Tel: 77 546 17 49
Email: biuro@teachmed.edu.pl