Informujemy, że w ogłoszeniach o UZUPEŁNIAJĄCYCH postępowaniach kwalifikacyjnych na szkolenia specjalizacyjne dofinansowane ze środków publicznych, które rozpoczęły się w grudniu 2017 roku (post poniżej), podane zostały daty, godziny i miejsca realizacji najbliższych zajęć teoretycznych dla tych specjalizacji.

Kompletne terminarze zjazdów dostępne są dla uczestników specjalizacji, zakwalifikowanych w grudniu 2017r. na naszym forum internetowym pod linkiem.

Osoby, które będą brały udział w uzupełniających postępowaniach kwalifikacyjnych, otrzymają dostęp do forum po zakwalifikowaniu na daną specjalizację.