Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED zaprasza do udziału w kursach specjalistycznych, które realizowane będą na terenie woj. śląskiego w Bytomiu
w następujących dziedzinach:

Szczegóły dotyczące danego kursu specjalistycznego dostępne po kliknięciu powyżej na jego linku.

Dla osób, które są uczestnikami szkoleń specjalizacyjnych organizowanych przez Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED PAKIET trzech kursów specjalistycznych:

•  „Resuscytacja krążeniowo-oddechowa” dla pielęgniarek i położnych,
  • „Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego” dla pielęgniarek i położnych,
  • „Wywiad i badanie fizykalne” dla pielęgniarek i położnych.

dostępny jest w promocyjnej cenie 1 150zł !!!  Promocja naliczana jest podczas realizacji ostatniego z wymienionych kursów !!!

PAKIET dwóch kurów specjalistycznych:

• „Leczenie ran” dla pielęgniarek/pielęgniarzy,
  • „Wywiad i badanie fizykalne” dla pielęgniarek i położnych.

dostępny jest w promocyjnej cenie 1 050zł !!!  Promocja naliczana jest podczas realizacji ostatniego z wymienionych kursów !!!

Zapraszamy do przesyłania kart zgłoszeń lub pobrania pliku karty zgłoszenia i po jego wypełnieniu przesłania pocztą na adres Organizatora.
Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać kserokopię prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza lub położnej.