• Teachmed - Szkolenia

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED informuje, że prowadzona jest rekrutacja na szkolenia specjalizacyjne oraz kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne, które będą się rozpoczynały jesienią 2017r. szczegóły

W celu przystąpienia do rozpoczynających się po 30 czerwca 2017r. szkoleń konieczne jest posiadanie konta w Systemie Monitorowania Kształcenia.

Pierwszym krokiem w celu założenia konta w SMK powinno być założenia sobie profilu zaufanego na stronie: https://epuap.gov.pl/wps/portal

Warunki korzystania z witryny

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED
ul. Katowicka 39C lok 9 (II piętro)