Informujemy, że Konsorcjum Firm: Fundacja "PRZEMIJANIE" i Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED prowadzi rekrutacje na szkolenia specjalizacyjne dofinansowane ze środków publicznych, które rozpoczną się w roku 2017, realizowane na terenie województwa dolnośląskiego Jeleniej Górze w dziedzinach:

• PIELĘGNIARSTWO OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY - post. kwalifikacyjne w dniu 14.12.2017r. godz. 1530 szczegóły
  • PIELĘGNIARSTWO INTERNISTYCZNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY - post. kwalifikacyjne w dniu 27.12.2017r. godz. 1030 szczegóły
  • PIELĘGNIARSTWO PSYCHIATRYCZNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY - post. kwalifikacyjne w dniu 27.12.2017r. godz. 1330 postępowanie odwołane !!!

UWAGA !!!

W celu przystąpienia do wyżej wymienionych szkoleń specjalizacyjnych konieczne jest złożenie wniosku o zakwalifikowanie do specjalizacji za pośrednictwem Systemu Monitorowania Kształcenia.

Informacje na temat sposobu zakładania konta w SMK dostępne są na stronie internetowej Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych pod linkiem.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy również o jak najszybsze przesyłanie do nas kart zgłoszeń w wersji on-line.