• Teachmed - Szkolenia

  • Teachmed - Szkolenia

  • Teachmed - Szkolenia

Informujemy, że Konsorcjum Firm: Fundacja "PRZEMIJANIE" i Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED prowadzi rekrutacje na szkolenia specjalizacyjne dofinansowane ze środków publicznych, które rozpoczną się w roku 2017, realizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego Olsztynie w dziedzinach:

  • PIELĘGNIARSTWO CHIRURGICZNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY - post. kwalifikacyjne w dniu 18.12.2017r. godz. 900 szczegóły
  • PIELĘGNIARSTWO OPERACYJNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY - post. kwalifikacyjne w dniu 18.12.2017r. godz. 1200 postępowanie odwołane !!!

i w Elblągu w dziedzinach:

  • PIELĘGNIARSTWO INTERNISTYCZNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY - post. kwalifikacyjne w OLSZTYNIE w dniu 20.12.2017r. godz. 1500 szczegóły
  • PIELĘGNIARSTWO ANESTEZJOLOGICZNE I INTENSYWNEJ OPIEKI DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY - post. kwalifikacyjne w dniu 20.12.2017r. godz. 900 szczegóły

UWAGA !!!

W celu przystąpienia do wyżej wymienionych szkoleń specjalizacyjnych konieczne jest złożenie wniosku o zakwalifikowanie do specjalizacji za pośrednictwem Systemu Monitorowania Kształcenia.

Informacje na temat sposobu zakładania konta w SMK dostępne są na stronie internetowej Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych pod linkiem.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy również o jak najszybsze przesyłanie do nas kart zgłoszeń w wersji on-line.

Warunki korzystania z witryny

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies zawarto w polityce prywatności.

Dane kontaktowe

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED
ul. Katowicka 39C lok 9 (II piętro)
45-061 Opole
Tel: 77 546 17 49
Email: [email protected]