• Teachmed - Szkolenia

  • Teachmed - Szkolenia

  • Teachmed - Szkolenia

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED informuje, że prowadzone są rekrutacje uzupełniające na szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek/pielęgniarzy, które realizowane są w:

szczegóły

 

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED informuje, że prowadzone są rekrutacje uzupełniające na szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek/pielęgniarzy, które realizowane są w:

szczegóły

 

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED informuje, że prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego dla pielęgniarek/pielęgniarzy, które realizowane jest w KALISZU (woj. wielkopolskie).

Uzupełniające postępowanie kwalifikacyjne zaplanowano na dzień 23 czerwca 2017r.

szczegóły

 

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED informuje, że prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej dla pielęgniarek/pielęgniarzy, które realizowane jest w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM (woj. lubuskie).

Uzupełniające postępowanie kwalifikacyjne zaplanowano na dzień 10 czerwca 2017r.

szczegóły

Warunki korzystania z witryny

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies zawarto w polityce prywatności.

Dane kontaktowe

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED
ul. Katowicka 39C lok 9 (II piętro)
45-061 Opole
Tel: 77 546 17 49
Email: biuro@teachmed.edu.pl