• Teachmed - Szkolenia

Informujemy, że prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca na szkolenia specjalizacyjne dofinansowane ze środków publicznych, które rozpoczęły się w roku 2017, w następujących dziedzinach:

województwo dolnośląskie (Jelenia Góra):

• PIELĘGNIARSTWO OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY

województwo kujawsko-pomorskie (Toruń):

• PIELĘGNIARSTWA OPIEKI PALIATYWNEJ DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY

województwo lubuskie (Gorzów Wielkopolski):

• PIELĘGNIARSTWO OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY
  • PIELĘGNIARSTWO RATUNKOWE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY
  • PIELĘGNIARSTWO RODZINNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY

województwo opolskie (Opole):

• PIELĘGNIARSTWO GERIATRYCZNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY
  • PIELĘGNIARSTWO ONKOLOGICZNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY

województwo opolskie (Kędzierzyn-Koźle):

• PIELĘGNIARSTWO ANESTEZJOLOGICZNE I INTENSYWNEJ OPIEKI DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY
  • PIELĘGNIARSTWO RODZINNE DLA POŁOŻNYCH

województwo warmińsko-mazurskie (Olsztyn):

• PIELĘGNIARSTWO CHIRURGICZNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY

województwo warmińsko-mazurskie (Elbląg):

• PIELĘGNIARSTWO INTERNISTYCZNE DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY ( Posiadamy tylko miejsca pełnopłatne !!! )

Terminy uzupełniających postępowań kwalifikacyjnych zostaną podane na stronie internetowej Organizatora najpóźniej na początku lutego 2018r.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach zapraszamy do jak najszybszego przesyłania do nas kart zgłoszeń w wersji on-line.

Warunkiem do przystąpienia do specjalizacji w ramach miejsc dofinansowanych jest:

• posiadanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,
  • przepracowanie w zawodzie pielęgniarki lub pielęgniarza okresu minimum 2 lat w okresie ostatnich 5 lat,
  • nie odbywanie w okresie ostatnich 5 lat innej specjalizacji dofinansowanej ze środków publicznych (warunek nie dotyczy udziału w specjalizacji w ramach miejsc pełnopłatnych)

UWAGA !!!

W celu przystąpienia do wyżej wymienionych szkoleń specjalizacyjnych konieczne jest również złożenie wniosku o zakwalifikowanie do specjalizacji za pośrednictwem Systemu Monitorowania Kształcenia.

Aby możliwe było złożenie wniosku o zakwalifikowanie na specjalizacje poprzez SMK, oprócz założenia konta użytkownika konieczne jest również posiadanie aktywnych uprawnień PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZA lub POŁOŻNEJ. Informacje na temat sposobu zakładania konta w SMK dostępne są na stronie internetowej Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych pod linkiem.

Warunki korzystania z witryny

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED
ul. Katowicka 39C lok 9 (II piętro)
Email: biuro@teachmed.edu.pl