• Teachmed - Szkolenia

  • Teachmed - Szkolenia

  • Teachmed - Szkolenia

Pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek/pielęgniarzy  

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED informuje, że prowadzi rekrutację na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek/pielęgniarzy, które realizowane będzie na terenie jednego z miast Zagłębia Dąbrowskiego (SOSNOWIEC / JAWORZNO) (woj. śląskie).

Postępowanie kwalifikacyjne zaplanowano na dzień 10 czerwca 2017r. o godz. 1000 w Hospicjum Homo Homini im. Św. Brata Alberta przy ul. Górniczej 30
w Jaworznie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania kart zgłoszeń lub pobrania pliku karty zgłoszenia i po jej wypełnieniu przesłania pocztą na adres Organizatora. Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać załączniki:

  • kserokopię prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,
  • oryginał zaświadczenia potwierdzającego przepracowanie w zawodzie pielęgniarki lub pielęgniarza okresu minimum 2 lat w okresie ostatnich 5 lat.

UWAGA !!! Na postępowanie kwalifikacyjne należy przynieść ze sobą do wglądu oryginały przesłanych kopii dokumentów oraz dowód osobisty.

szczegóły

Warunki korzystania z witryny

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies zawarto w polityce prywatności.

Dane kontaktowe

Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED
ul. Katowicka 39C lok 9 (II piętro)
45-061 Opole
Tel: 77 546 17 49
Email: biuro@teachmed.edu.pl