POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNYCH NA SPECJALIZACJE - jesień 2018

Informujemy, że:

prowadzona jest rekrutacja na szkolenia specjalizacyjne w dziedzinach:

POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNE NA KURSY SPECJALISTYCZNE - EDYCJA 2018

Informujemy, że:

prowadzona jest rekrutacja na następujące kursy specjalistyczne:

Szczegóły dotyczące danego kursu specjalistycznego dostępne po kliknięciu powyżej na jego linku.

POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNYCH NA SPECJALIZACJE DOFINANSOWANE - EDYCJA 2017

Informujemy, że:

prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca na szkolenia specjalizacyjne dofinansowane ze środków publicznych, które rozpoczęły się w grudniu 2017r.

Terminy postępowań uzupełniających dostępne pod linkiem: https://teachmed.edu.pl/terminarz/postepowania-uzupelniajace

POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNE NA KURSY KWALIFIKACYJNE i SPECJALISTYCZNE

Informujemy, że:

prowadzona jest rekrutacja na następujące kursy kwalifikacyjne:

• Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek/pielęgniarzy realizowany w OPOLU (woj. opolskie)
  • Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek/pielęgniarzy realizowany w STRZELCACH OPOLSKICH (woj. opolskie)

oraz rekrutacja na następujące kursy specjalistyczne:

• Leczenie ran dla pielęgniarek/pielęgniarzy realizowany w KĘDZIERZYNIE-KOŹLU (woj. opolskie)
  • Resuscytacja Krążeniowo-oddechowa dla pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych realizowany w BYTOMIU (woj. śląskie)
  • Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego dla pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych realizowany w BYTOMIU (woj. śląskie)
  • Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych realizowany w JAWORZNIE (woj. śląskie)
  • Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych realizowany w BYTOMIU (woj. śląskie)
  • Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych realizowany w OŚWIĘCIMIU (woj. małopolskie)

Szczegółowe terminy postępowań kwalifikacyjnych na powyższe kursy zostaną podane pod koniec I-go kwartału 2018r.